7 فروردين 1394
47
:
9
----- با خريد پنجره هاي UPVC، عضو «باشگاه مشتريان بهساخت» شويد و از مزيتهاي فراوان آن برخوردار شويد.»»»»» باكيفيت ترين تيرچه هاي ساختماني با قيمت هاي غيرقابل رقابت را از ما بخواهيد. »( خط ویژه: 73038)

نقشه های ابنیه شهری بیانگر کلیه اطلاعات مربوط به اجرای  پروژه های متوسط شهری می باشد. این نقشه ها پس از گذراندن تمامی مراحل و اعمال علوم مهندسی مربوط به بخشهای مختلف ساختمان و رعایت ضوابط شهرداری تهیه می شوند و می توانید جهت مشاهده خدمات گروه بهساخت در این زمینه ادامه این مطلب را مطالعه نمایید.


گروه عمران و توسعه بهساخت با شناخت  کامل نیازهای صنعت ساختمان، با احداث چند مجموعه تولیدی نسبت به تولید و عرضه تیرچه های فلزی (کرومیت) و سفالی، فوم پلی استایرن، سفال تیغه و سفال یونولیت دار، بلوک لیکا و بلوک های پوکه ای به همراه خدمات اجرایی اسکلت های بتنی، فلزی و سقف های تیرچه بلوک و کامپوزیت اقدام می نماید.


بهساخت توانسته است با تلفیقی از تجربه و علم روز در طراحی با بکارگیری ماشین آلات صنعتی (MURAT ترکیه) زیبایی، تنوع و دوام را در تولید پنجره های UPVC ترسیم نماید. پروفیل های با کیفیت بالا، یراق آلات مطمئن و استفاده از شیشه های دوجداره استاندارد با گاز آرگون به همراه ضمانت نامه های معتبر . . . . . ..................تمام حقوق سایت برای گروه عمران و توسعه بهساخت محفوظ است.
طراحی توسط واحد توسعه فناوری CRMROOM
e107 marketmahsan hostmahsan webdesigned by e107market.com